Területi Képviselő állás

- Interoptik Lenses Kft. szemüveglencse gyártó céghez

Az Interoptik, kiváló minőségű szemüveglencsék fejlesztésére, gyártására és forgalmazására szakosodott temesvári cég, amely családi vállalkozásként indult, és az évek során az ország egyik piacvezetőjévé vált. Az idén 30 éves Interoptik-történet az alapokról indult, nagy lelkesedéssel, kitartással. A szemüveglencsék gyártásában nagy tapasztalattal rendelkező, lelkes szakemberekből álló csapat, a cég alapításakor számos kihívással nézett szembe.
A cég tevékenysége kezdetben kizárólag az ásványi üveglencsék gyártására összpontosult. A portfólió lépésről lépésre bővült. Mára az Interoptik több ezer kombinációban kínálja lencséit dioptriatartomány, alapanyag és felületkezelés szerint.
Csapatunk filozófiája a bizalomra, az elkötelezettségre és az őszinteségre épül. Ezek, valamint az ipari szaktudás és az optikai tapasztalat lehetővé tették partnereinkkel  az erős és tartós kapcsolatok kiépítését.
Célunk, hogy teljes körű partnerré váljunk, a precíz szemüveglencsék, minőségi szemüvegkeretek és az általunk nyújtott optikai szolgáltatások kínálatával.
Tevékenységünket az első naptól kezdve a szoros együttműködés jellemzi a Rodenstock német cégcsoporttal, melynek kizárólagos képviselői vagyunk Romániában, Magyarországon, valamint Európa nyolc országába szállítunk szemüveglencséket.

Szoros együttműködésben állunk a németországi Optotech, a belgiumi AR Robotics, a svájci SCL Switzerland, és a németországi Leybold vállalatokkal a gyártástechnológiával kapcsolatos kérdésekben.

Feladatok:
·        a terület értékesítési céljainak teljesítése,
·        a cég hatékony képviselete,
·        partnereinkkel való folyamatos kapcsolattartás,
·        új partnerek felkutatása és megnyerése,
·        belső kapcsolattartás társosztályokkal,
·        megrendelések, árajánlatok készítése.

Elvárások:
·        középfokú végzettség,
·        gépjárművezetői engedély (B kategóriás jogosítvány, vezetési tapasztalattal),
·        dinamikus, jó fellépés és tárgyalási készség,
·        képesség önálló- és csapatban történő munkavégzésre egyaránt,
·        proaktivitás
·        önmagára, és munkára való igényesség,
·        társalgási szintű angol nyelvtudás.

Előny:
·        optikai téren szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk:
·        rugalmas időbeosztás,
·        vonzó fizetés,
·        céges autó,
·        telefon.

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal az info@interoptik.hu email címen lehet.
Várunk csapatunkba!

Van véleményed? Vitassuk meg az Optikai Magazin Facebook csoportjában!